Selam Dostum!
Yenilendik yakışıklı olmuş muyuz?

Gönderilerimizden anında haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Endişelenme, spam yapmayız.

Yeni yayınları kaçırma dostum!

Endişelenme, spam yapmayız.

in

Apple, Hatalı iPhone 8’lere Ücretsiz Destek Vermeye Başladı

2017 yılında satışa başlayan iPhone 8’lerde ortaya çıkan yazılımsal problemler nedeniyle, Apple geri adım attı.

Akıllı telefon devi Apple; iPhone 8 serisinde yaşanan bazı sorunları çözmek için yeni bir onarım programını duyurdu.

Bazı iPhone 8 telefonlarda yaşanan logic board kaynaklı sorun nedeniyle telefonlarda; donma, yeniden başlama hatta açılmama gibi durumların yaşandığı ortaya çıktı. Apple ise bu sorunu çözmek için ücretsiz onarım programını geliştirdi. Bu hataya sahip olabilecek telefonların çoğu Çin, Hindistan, Japonya gibi Asya ülkelerinde ve ABD’de 2017-2018 yıllarında satıldı. Şirket yine de hangi telefonların bu uygulamaya dahil olacağını kontrol etmek için bir sorgulama sayfası geliştirdi. Kullanıcılar, cihazın ayarlar kısmındaki seri numarası ile gerekli kontrolü yapabilecekler.

Bu soruna sahip olan kullanıcılar, Apple Store gibi yetkili servislere başvurabilir ya da Apple Premium Reseller ile iletişime geçebilir. Apple, telefonların programdan önce yedeklenmesini ve cihazın kasasında bir sorun varsa öncelikli olarak o sorunun giderilmesi gerektiğini de ekledi. Tabii bu çatlak veya kırık gibi fiziksel sorunların, ücretli olarak düzeltileceğini de eklemek gerekiyor.

 edmi Note 6 Pro’nun özelliklerini sızdırdı. Bilgilere göre, cihaz bellek seçeneğine sahip olacak. Bunlardan biri 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı, bir diğeri ise 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak. İki modelinde uygun fiyatlı piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Written by Burak KOSAR

Burak KOŞAR, İlköğretim eğitimine Kıbrıs’ta başlamıştır. Hatay’ın İskenderun ilçesinde ilköğretimini tamamlamıştır. Siirt’te ortaöğretim hayatına başlayan Burak KOŞAR, Ankara’da ortaöğretimini tamamlamıştır. Askeri Lise Sınav’ına başvurup geçer not almıştır ve Askeri Lise’lerin kapatılması sonucunda gidememiştir. Lise hayatının başlarında Microsoft Türkiye’de marka elçisi olarak işe başlamıştır. Bu süreçte önce Teknoself’te makalelerini yayınlamıştır. Ardından İzmo Bilişim çatısı altında olan Webtekno’da editörlük serüveni başlamıştır. 2017 Eylül ayında Microsoft’ta olan işinden ayrılmıştır. 2017 Ekim ayında GearBest’in Türkiye operasyonunda reklam direktörlüğü ve genel direktör asistanlığı görevlerini üstlenmiştir. 2018 Mart ayında Mynet’te editör olarak işe başlamıştır ve 2018 Mayıs ayında bu işinden ayrılmıştır. 2018 Ağustos ayında BaBaLa TV’de video editörü olarak işe başlamıştır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 comments

Huawei Mate 20, IFA 2018’de İlk Kez Kanlı Canlı Görüntülendi

Başa dön

Ad Blocker Detected!

Advertisements fund this website. Please disable your adblocking software or whitelist our website.
Thank You!